Anna Ludwicka blog nowe technologie

Nowe technologie w medycynie

Medycyna jest dziedziną naszego życia, która rozwija się najszybciej. W dzisiejszych czasach przeszczepy, operacje na otwartym sercu, używanie lasera to norma. Czy nowe technologie, bez których nie wyobrażamy sobie życia będą służyły medycynie z powodzeniem?

Doktor Bartłomiej Juza

Kim jest flebolog Bartłomiej Juza?

Bartłomiej Juza to doświadczony lekarz flebolog, który zajmuje się schorzeniami układu naczyniowego od 2010 roku. Jest specjalistą w Klinice Medycyny Estetycznej Genesis w Krakowie, gdzie przeprowadza zabiegi z działu flebologii, a od 2017 roku zajmuje się także medycyną regeneracyjną i chirurgią estetyczną, wykonując innowacyjne zabiegi leczenia obrzęku tłuszczowego i modelowanie sylwetki metodą rzeźbienia 3D oraz lipofillingu. 

O medycynie estetycznej i flebologii - doktor Bartłomiej Juza

Lek. Bartłomiej Juza jest flebologiem. W swojej pracy nad leczeniem schorzeń układu naczyniowego, przywiązuje szczególną uwagę do zastosowania małoinwazyjnego leczenia chorób żylnych. Zajmuje się tą dziedziną od 2010 roku. Siedem lat później, do szerokiego wachlarza swoich umiejętności, lek. Bartłomiej Juza dołączył zagadnienia medycyny regeneracyjnej oraz estetycznej. Lek. Bartłomiej Juza wykonuje nowatorskie zabiegi leczenia przewlekłego obrzęku tłuszczowego wraz z modelowaniem ciała, w oparciu o rzeźbienie 3D wraz z lipofeelingiem.

Portale medyczne i artykuły o urodzie - czy warto je czytać?

Nowoczesne technologie umożliwiają pozyskiwanie wiedzy oraz różnego rodzaju informacji w sposób szybki oraz bezproblemowy. Dziś, wystarczy wpisać odpowiednie hasło do wyszukiwarki i w mgnieniu oka przed wzrokiem pojawia się ogrom artykułów. Każdy człowiek może dowiedzieć się czegoś nowego właściwie z każdego miejsca. Nie trzeba już iść do biblioteki oraz gromadzić sterty czasopism, które były niegdyś bankiem wiedzy. Jednak czy takie rozwiązanie jest słuszne? Czy informacje, które znajdują się w sieci zawsze są wiarygodne i potwierdzone? Czy warto czytać portale medyczne? Jak z nich korzystać?