Kosmetyczka w gabinecie Strefa Urody

Czym jest karboksyterapia?

Karboksyterapia jest zabiegiem polecanym przez lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologów. Zabieg polega na wstrzyknięciu dwutlenku węgla w czystej postaci pod skórę w miejsca, które chcemy odżywić. Jej działanie jest wielokierunkowe i przynosi rewelacyjne efekty - jest to przełom w medycynie estetycznej.

Kontynuuj czytanie

Kobieta z uniesionymi nogami po zabiegu medycyny estetycznej

Metody powiększania pośladków - jaką wybrać?

Zabieg powiększenia pośladków cieszy się sporą popularnością wśród pań. Pacjentki stojące przed decyzją o zabiegu muszą podjąć dwie kluczowe decyzje: o wyborze kliniki oraz o metodzie. Wybór kliniki powinien być poprzedzony zasięgnięciem opinii u znajomych lub w internecie, ponieważ to właśnie w rękach tych specjalistów będzie nasze zdrowie i piękno. Często wybór ten jest również zależny od naszego miejsca zamieszkania, więc przykładowo jeśli interesuje nas medycyna estetyczna Kraków, to warto zapoznać się z ofertą Kliniki Genesis będącej liderem w województwie małopolskim i okolicach. Dziś dostępne są trzy metody powiększania pośladków. Mowa tu powiększaniu pośladków kwasem hialuronowym, powiększanie pośladków własnym tłuszczem oraz zastosowanie implantów w celu powiększenia pośladków. Każda z tych metod jest inna i różni się choćby stopniem inwazyjności czy możliwościami modelowania sylwetki. Warto zatem wiedzieć na czym polega każda z nich.

Kontynuuj czytanie

Jak wygląda księgowość w aptekach?

Prowadzenie apteki na pozór może się wydawać dosyć proste. Jednakże, gdy zagłębimy się do tematu, wtedy okaże się, że tak nie jest. W tym momencie zapewne wiele będzie zawiedziona tym faktem. Z roku na rok zwiększa się ilość zmian prawnych, które dotyczą zasad refundacji sprzedawanych leków lub sposobu zarządzania placówkami aptecznymi. W tym przypadku Biuro rachunkowe dla firm medycznych będzie doskonałym rozwiązaniem zaistniałej sytuacji. Miejmy na uwadze, iż wybranie odpowiedniego biura rachunkowego jest bardzo ważną sprawą. Jeżeli wybierzemy takie, które żwawo śledzi wszelkie zmiany w ustawodawstwie to będziemy mieli problem z głowy.

Kontynuuj czytanie

Baleyage - na czym polega i jakie są jego zalety?

Z całą pewnością od czasu do czasu nachodzi cię ochota na jakąś większą metamorfozę. Każda kobieta tak ma. Oczywiście niektóre panie są tak zadowolone ze swojej prezencji, że potrafią nie zmieniać jej latami, ale jednak nie jest to tendencja, bo zdecydowanie częściej przedstawicielki płci pięknej kombinują ze swoją urodą. Jeżeli masz tak samo, na pewno zainteresują cię różne rodzaje koloryzacji.

Kontynuuj czytanie

Pomoc psychologiczna online podczas pandemii

Wsparcie psychologiczne to bardzo ważna cześć życia. Jest ono szczególnie potrzebne w okresie choroby, rehabilitacji rekonwalescencji oraz sytuacji zagrożenia zdrowia i życia. Tak trudny czas, w jakim przyszło żyć ludzkości obecnie może negatywnie wpłynąć na psychikę. Depresja czy panika mogą również powodować obniżenie odporności, co skutkować może zakażenie się niechcianym i groźnym wirusem. Czy pomoc psychologiczna podczas pandemii jest ważna i uzasadniona? W jaki sposób skorzystać z tego rodzaju pomocy? Jakie obszary udzielania wsparcia wykonywane są przez profesjonalnych psychoterapeutów?

Kontynuuj czytanie