Botoks na czoło - Derm Estetyka Gdynia

Botoks czy kwas hialuronowy - co wybrać?

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i botoksu to jedne z najczęstszych powodów wizyt w klinikach medycyny estetycznej. Po 30-40 roku życia nasza skóra zaczyna przejawiać oznaki starzenia się. Pojawiają się na niej kurze łapki, cienie pod oczami, tzw. lwia zmarszczka lub też nieestetyczne zagłębienia na czole. Tego rodzaju mankamenty urody można łatwo zlikwidować, na co decyduje się coraz więcej osób.

Liposukcja brzucha - Genesis Clinic Kraków

Czym jest i na czym polega liposukcja brzucha?

Liposukcja brzucha to nic innego, jak zabieg medyczny, którego celem jest odessanie nadmiaru tkanki tłuszczowej z tej części ciała. Procedura ta cieszy się największą popularnością w grupie zabiegów, dążących do modelowania ciała. Decydują się na nią zarówno kobiety, jak i mężczyźni, marzący o idealnej sylwetce i pozbyciu się zbędnych kilogramów w sposób skuteczny, bezpieczny, a zarazem szybki. To rozwiązanie również dla tych, którzy zmagają się z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi, potęgowanymi przez nieustanny stres i brak czasu na aktywność fizyczną.

wynajem sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego

Jakie wymagania musi spełniać sprzęt medyczny? - wypożyczalnia certyfikowanego sklepu medycznym Patronus-med

Zastanawiając się nad zakupem sprzętu medycznego należy zwrócić w szczególności uwagę na to, czy dany produkt gwarantuje bezpieczne użytkowanie. Na szczęście łatwo to sprawdzić, gdyż urządzenia te muszą posiadać znak CE, który stanowi zapewnienie, że można je użytkować. Warto jednak dowiedzieć się nieco więcej, jakie wytyczne musi taki sprzęt spełnić oraz gdzie go szukać.

Kobieta na zabiegu korekty odstających uszu w Gabinecie Derm Estetyka Chirurgia Plastyczna

Problem odstających uszu - czy operacja to jedyna metoda pozbycia się tego kompleksu?

Uszy to niewielki element znajdujący się na głowie, jednak wszelkie wady tego narządu mocno rzucają się w oczy. Odstające uszy są problemem wielu osób, ponieważ wywołują u nich liczne kompleksy i brak pewności siebie. Z pomocą przychodzą operacje uszu, które skutecznie mogą rozwiązać ten problem. Zabieg mający na celu zmniejszenie wady jaką, jest odstawanie uszu, jest bardzo skuteczny i może być przeprowadzany zarówno u osób młodszych, jak i starszych. W tym artykule postaramy się nieco przybliżyć, jak wygląda ten zabieg.

wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Koncentrator tlenu - przenośny czy stacjonarny? Który wybrać?

Jednym z podstawowych pytań przy wyborze koncentratora tlenu jest to czy lepiej wybrać urządzenie stacjonarne, czy przenośne. Dla wielu osób koncentrator tlenu jest niezbędnym urządzeniem do prawidłowego funkcjonowania, dlatego powinny mieć go stale przy sobie. Logicznym więc wyborem może wydawać się koncentrator przenośny, skoro stacjonarnego można używać wyłącznie w domu. Sprawa okazuje się jednak nieco bardziej skomplikowana. W tym artykule postaramy się nieco lepiej nakreślić jaki koncentrator lepiej wybrać.

koncentrator tlenu stacjonarny czy przenośny jaki wybrać