Skip to main content

Intymne zabiegi upiększające dla kobiet

Kobieta chce się czuć piękna i pożądana, niezależnie od wieku w jakim jest. Każda kobieta jest piękna, tylko nie zawsze potrafi to pokazać. Zwłaszcza jeśli boryka się z różnymi kompleksami, związanymi ze swoim wyglądem. Nie zawsze kompleksy te widzą światło dzienne, bo są głęboko ukryte pod warstwą ubrań. A i tak powodują dyskomfort, złe samopoczucie i depresyjny nastrój. Takim kompleksem może być na przykład nieprawidłowy wygląd warg sromowych. To problem, z którym boryka się coraz więcej kobiet.

Dziewczyna przed zabiegiem labioplastyki w Derm-Estetyka w Gdyni

Czym jest labioplastyka?

Zbyt duże, zbyt małe, nieproporcjonalne w stosunku do siebie zewnętrzne lub wewnętrzne wargi sromowe, nie tylko nieestetycznie wyglądają, ale także mogą powodować dyskomfort w czasie różnych codziennych czynności i wpływać na niską samoocenę, zwłaszcza w stosunkach intymnych z partnerem. W takiej sytuacji pomocna będzie labioplastyka. Zabiegi ginekologii estetycznej w formie labioplastyki, polegają na zmniejszeniu warg sromowych albo skorygowaniu ich kształtu. Są to bardzo delikatne i skomplikowane zabiegi, które są wykonywane przez zawodowych specjalistów, o dużym doświadczeniu i odpowiednim podejściu do pacjentki. Wpisując w wyszukiwarkę takie frazy jak "plastyka warg sromowych Gdynia" trafimy na wiele profesjonalnych gabinetów, a między innymi na Derm-Estetykę. Kwestie intymne są dla każdej kobiety bardzo kłopotliwe, dlatego lekarz musi wiedzieć, jak rozmawiać o zabiegu z pacjentką i jak ją do niego przygotować.

Kobieta zastanawiająca się nad wykonaniem zabiegu pomniejszania warg sromowych w gabinecie medycyny estetycznej w Gdyni

Plastyka warg sromowych - na czym polega?

Nie każdy dobrze się orientuje, na czym polega dokładnie plastyka warg sromowych. Wbrew pozorom, zabieg ten wcale nie jest skomplikowany ani nie trwa zbyt wiele czasu. Zabieg ten należy do nowoczesnej medycyny estetycznej i jego celem jest zwiększenie pewności siebie pacjentki i zniwelowanie uczucia dyskomfortu w rejonach intymnych. Zabieg wykonuje się za pomocą specjalnego lasera, a pacjentka jest na czas zabiegu do miejscowo znieczulana. W ten sposób zabieg jest całkowicie bezbolesny i mało kłopotliwy. Pacjentka tuż po zabiegu może się udać do domu, musi jedynie stosować się do zaleceń lekarza specjalisty i dbać o miejsce, które zostało poddane zabiegowi. Koszt wykonania takiego zabiegu, to kilka tysięcy złotych, w przedziale od 2000-4000zł, w zależności od złożoności problemu z wargami sromowymi i czasem, który poświęci się na wykonanie takiego zabiegu. Tego typu zabiegi, należy wykonywać tylko w sprawdzonych klinikach medycyny estetycznej, które cieszą się dobrą opinią i mają wyrobioną renomę.