Skip to main content

Kim jest flebolog Bartłomiej Juza?

Bartłomiej Juza to doświadczony lekarz flebolog, który zajmuje się schorzeniami układu naczyniowego od 2010 roku. Jest specjalistą w Klinice Medycyny Estetycznej Genesis w Krakowie, gdzie przeprowadza zabiegi z działu flebologii, a od 2017 roku zajmuje się także medycyną regeneracyjną i chirurgią estetyczną, wykonując innowacyjne zabiegi leczenia obrzęku tłuszczowego i modelowanie sylwetki metodą rzeźbienia 3D oraz lipofillingu. 

Metody i podejście

Doktor Bartłomiej Juza specjalizuje się w leczeniu pacjentów z owrzodzeniem żył i ranami przewlekłymi. Preferuje metody innowacyjne, możliwie jak najmniej inwazyjne. Podejmuje się zabiegów nawet w bardzo ciężkich sytuacjach, przez co jego opiece powierzają się pacjenci z całej Polski.

Sukcesy

Do największych osiągnięć doktora Bartłomieja Juzy zalicza się przeprowadzenie jednego z pierwszych na świecie, a pierwszego w Polsce zabiegu leczenie obrzęku lipidowego przy użyciu systemu Vaser 3D. Na uznanie zasługuje także wykonywanie autoimmunologicznych przeszczepów komórek macierzystych w przypadkach ciężko gojących się ran, a także w celu przebudowy i regeneracji skóry na całym ciele. Bartłomiej Juza jest pierwszym w województwie małopolskim lekarzem, który zastosował klej VenaSeal do usunięcia żylaków. Obecnie ta efektywna, bardzo mało inwazyjna i bezbolesna metoda jest jedną z najchętniej stosowanych.

Partnerzy

Bartłomiej Juza współpracował z najważniejszymi organizacjami i ludźmi światowej flebologii, takimi jak prezes Międzynarodowej Unii Flebologicznej Attilio Cavezzi, jeden z najwybitniejszych chirurgów w medycynie regeneracyjnej i estetycznej Ahmed Elsaftawy, czy kliniki Instituo Flebologico Italiano i Royal Medical Center. Obecnie razem z firmą Key Med pracuje nad innowacyjnym, przełomowym opatrunkiem biologicznym z krwi pacjenta, który ma być przełomowy w dziedzinie leczenia ciężko gojących się ran.

Podsumowanie

Podsumowując, Bartłomiej Juza to flebolog nie tylko z zawodu, ale i z pasji. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z pełną uwagą, aby możliwie najlepiej dopasować metodę leczenia. Nigdy, nawet w bardzo ciężkich przypadkach, nie rezygnuje z podjęcia się leczenia.