Skip to main content

Makijaż, który trwa!

makijaż permanentnyKobieta zawsze chce pięknie wyglądać, chce aby podziwiano ją rano w południe i wieczorem. Niestety w realnym życiu wygląda to bardziej skomplikowanie, rano jesteś zaspana, spieszysz się do pracy, często szybki makijaż nie jest zbyt precyzyjny, wieczorem zmęczenie daje o sobie znać i komu by się chciało poprawiać kreski czy malować znowu oczy. Mamy rozwiązanie, wraz z rozwojem wszelkich technik kosmetycznych wychodzących na przeciw potrzebom Pań pojawił się makijaż permanentny.

Makijaż permanentny sekretem piękna

Pewnie nie raz zastanawiałaś się dlaczego koleżanka ma taką piękną oprawę oczu, czemu zawsze wygląda perfekcyjnie, nic jej się nie rozmazuje, na pewno ma zrobiony makijaż permanentny. Zapytaj a przekonasz się, że ma zrobione brwi permanentne lub zrobiony makijaż permanentny powiek. Zastanawiasz się co się kryje za słowem makijaż permanentny. Słowo permanentny jak wiesz oznacza coś trwałego, coś stałego, coś co trwa i nie znika czyli wyobraź sobie, że wykwalifikowana kosmetyczka lub jak wolisz dr medycyny estetycznej wykona makijaż raz i tak już zostanie. Potrafi ona nadać piękny kształt twoim brwią, zrobić kreskę na górnej lub dolnej powiece aby Twoje oko było kocie. Efekt utrzymuje się nawet kilka lat wszystko zależy od nasycenia koloru a paleta kolorów jest dosyć duża, bo jak wiadomo każdy lubi coś innego jedna pani chce mieć brwi czarne jak smoła druga chce tylko podkreślić swój indywidualny odcień, ile kobiet tyle możliwości.

Na czym polega ten typ makijażu?

Makijaż permanentny jest bezpieczny, jest to taki damski tatuaż tylko w subtelnej odsłonie. Wszystkie barwniki używane do zabiegów są testowane dermatologicznie i zatwierdzane przez odpowiednie organy. Jeżeli pokusisz się na ten zabieg u wyspecjalizowanej kosmetyczki bądź u sprawdzonego lekarza medycyny estetycznej na pewno nie pożałujesz. Makijaż permanentny ma do zaoferowania także kontur ust lub ich pocieniowanie, korekta ich kształtu jeżeli są zbyt wąskie, możesz to w sposób delikatny zmienić. Możesz obudzić się spojrzeć w lustro i cieszyć się makijażem ,który już tam jest. Nie musisz co dzień podkreślać brwi czy powiek, jeżeli zrobisz sobie makijaż permanentny taki jak brwi permanentne, czy makijaż permanentny powiek do tego dodasz usta i gotowe. Jak powiedział jakiś mądry człowiek: żyjemy w ciekawych czasach, ja dodam, że żyjemy w pięknych czasach gdzie możliwości są wręcz nieograniczone. Wynalazki wszelkiego rodzaju pomagają nam w wielu dziedzinach życia. Oczywiście nie mogło zabraknąć w tym zakresie wszystkiego co sprawia, że kobieta czuje się piękna, makijaż permanentny jest jednym z wielu udogodnień jakie oferuje nam medycyna estetyczna.