Skip to main content

Nowoczesne zabiegi, które wykonasz przy użyciu lasera Vaser Lipo 4d

Rzeźbienie ciała to zupełnie nowa jakość w kształtowaniu proporcji i wyglądu pacjenta. Liporzeźbienie znalazło wielką popularność wśród gwiazd Hollywood. Jest najpopularniejszą metodą wykorzystywaną przez najpopularniejszych lekarzy medycyny estetycznej w USA.

O zabiegu

Vaser Lipo 4d łączy w sobie szereg nowoczesnych zabiegów, które są wykonywane w Genesis Clinic. Po wodnej i laserowej liposukcji przychodzi czas na Vaser Lipo. Jest to odmiana ultradźwiękowa wykonywana w odpowiednich warunkach laboratoryjnych przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Jest to szereg zabiegów medycyny estetycznej przynoszących efekty porównywalne do wielomiesięcznych treningów na siłowni. Co więcej, liposukcja vaser lipo 4d nie tylko zmniejsza ilość tkanki tłuszczowej, ale przy okazji rzeźbi sylwetkę. Przed wprowadzeniem tej metody, żaden inny zabieg nie przynosił tak spektakularnych efektów.

Zabiegi liposukcji, liporzeźbienia Vaser Lipo 4d

Zabiegi polegające na kształtowaniu ciała bez potrzeby żmudnych ćwiczeń, zyskują na popularności. Obecnie nie tylko znane gwiazdy, korzystają z tego typu rozwiązań. Liporzeźbienie polega na zaznaczaniu odpowiednich punktów i zagłębień charakterystycznych dla szczupłej i wysportowanej sylwetki. Metoda oparta jest na wykorzystaniu technologii Vaser Lipo 4d HighDefinition Liposculpture.

Lipomodelling pośladków i piersi

Zabieg lipomodellingu pośladków polega na odessaniu komórek tłuszczowych z wybranych partii ciała oraz następnie ich implantacja do pośladków. Proces poboru komórek następuje w znieczuleniu, aby maksymalnie zniwelować dolegliwości bólowe. Natomiast powiększenie wykonuje się pod kontrolą USG, aby zwiększyć jakość i precyzję zabiegu. Zabieg przeprowadzany za pomocą lasera Vaser Lipo jest zdecydowanie mniej inwazyjny, w porównaniu do operacji powiększenia pośladków za pomocą implantów. Dodatkowo przynosi on podwójne efekty. Z jednej strony wyszczuplenie partii ciała, z której tłuszcz jest usunięty. Z drugiej powiększenie pośladków w sposób wyglądający dość naturalnie. Jest to zabieg bezpieczny. 

Więcej informacji na temat lipomodellingu ciała przeczytasz na wskazanej stronie: https://genesisclinic.com.pl/zabiegi/korekty-ciala/lipomodelling-posladkow-i-piersi/, na której znajduje się szczegółowa charakterystyka tego zabiegu. 

Powiększanie piersi własnym tłuszczem

Zabieg powiększenia biustu za pomocą lasera Vaser Lipo 4d jest bardzo podobny do zabiegu powiększenia pośladków. Metoda postępowania jest taka sama. Mianowicie partie ciała, która chce się wyszczuplić, znieczula się roztworem soli fizjologicznej z lekami znieczulającymi. Następnie wykonuje się nakłucia, w celu wprowadzenia sondy emitującej ultradźwięki. W ten sposób rozpuszczone i odessane komórki tłuszczowe implantuje się w powiększane piersi. Skóra po odessaniu jest uaktywniana do produkcji elastyny i kolagenu.

Zabiegi przeprowadzany przy wykorzystaniu technologii Vaser Lipo 4d, są mniej inwazyjną alternatywą dla operacji plastycznych. Idealnie sprawdzą się dla osób chcących wymodelować swoje ciało bez konieczności ćwiczeń. Dodatkowo w sposób naturalny można powiększyć pewne partię ciała bez operacji wszczepiania implantów. Zabiegi wykonywane laserem Vaser Lipo są bezpieczne, a czas rekonwalescencji jest stosunkowo krótki. Idealny sposób na osiągnięcie szybkich rezultatów.

Szczegóły zabiegu zostały przedstawione pod wskazanym adresem: https://genesisclinic.com.pl/zabiegi/korekty-ciala/powiekszanie-piersi-wlasny-tluszcz/, gdzie omówiono całą procedurę powiększania piersi własnym tłuszczem, łącznie z zaleceniami pozabiegowymi.