Skip to main content

O medycynie estetycznej i flebologii - doktor Bartłomiej Juza

Lek. Bartłomiej Juza jest flebologiem. W swojej pracy nad leczeniem schorzeń układu naczyniowego, przywiązuje szczególną uwagę do zastosowania małoinwazyjnego leczenia chorób żylnych. Zajmuje się tą dziedziną od 2010 roku. Siedem lat później, do szerokiego wachlarza swoich umiejętności, lek. Bartłomiej Juza dołączył zagadnienia medycyny regeneracyjnej oraz estetycznej. Lek. Bartłomiej Juza wykonuje nowatorskie zabiegi leczenia przewlekłego obrzęku tłuszczowego wraz z modelowaniem ciała, w oparciu o rzeźbienie 3D wraz z lipofeelingiem.

Dokotr Bartłomiej Juza

Wiedza i doświadczenie

W swojej praktyce lekarskiej, lek. Bartłomiej Juza skupia się na łączeniu dużego doświadczenia z wykorzystywaniem nowatorskich rozwiązań w leczeniu ciężkich schorzeń. Jako pierwszy lekarz w Małopolsce, lek. Bartłomiej Juza użył kleju VenaSeal do zabiegu usuwania żylaków. Obecnie, jest to najbardziej skuteczna, małoinwazyjna, a przede wszystkim absolutnie bezbolesna metoda usuwania żylaków kończyn dolnych. Preparat ten znalazł później zastosowanie także w terapii malformacji naczyniowych oraz  przetok tętniczo – żylnych pozostałych części ciała, np. dłoni. Jak przeczytamy na stronie internetowej lekarza Juzy: https://www.bartlomiejjuza.pl, leczenie wyjątkowo trudnych i dotychczas nieleczonych w ten sposób w Polsce przypadków jest tematem pracy badawczej oraz publikacji lek. Bartłomieja Juzy.

Leczenie obrzęku limfatycznego

Kolejne zastosowanie innowatorskiej metody w karierze lek. Bartłomieja Juzy przypada na moment pierwszego w Polsce oraz jednego z pierwszych na świecie, zabiegów leczenia obrzęku limfatycznego systemem Vaser3D. Polega on na przeszczepach autologicznych komórek macierzystych, wykorzystywanych w leczeniu najcięższych przypadków trudno gojących się ran oraz w celu przebudowy i regeneracji skóry całego ciała.

Rozwój lekarza Juzy

Obecnie, lek. Bartłomiej Juza wraz z firmą Key-Med opracowuje przełomowe biologiczne opatrunki wykonane z fibryny oraz komórek macierzystych. Produkuje je samodzielnie, z użyciem krwi pacjenta. Rozwiązanie to daje nadzieję na całkowite wyleczenie wielu pacjentom znajdującym się w ciężkim stanie. Więcej o tym przełomowym rozwiązaniu przeczytasz pod linkiem https://www.doktorjuza.pl, na stronie internetowej doktora.

Operacja przeprowadzana przez doktora Juzę

Międzynarodowe doświadczenie

Lek. Barłomije Juza szkolił się w swojej profesji, wśród najlepszych specjalistów flebologii. Nauki pobierał u takich sław jak Attilio Cavezzi, prezes międzynarodowej unii flebologicznej, jeden z twórców nowoczesnych małoinwazyjnych metod leczenia żylaków i założyciel VENALINFA – europejskiego centrum leczenia schorzeń żył z siedzibą w San Benedetto del Tronto. Lek. Bartłomiej Juza szkolił się także u boku Ahmeda Elsaftawy, wybitnego chirurga specjalizującego się w zakresie chirurgii regeneracyjnej oraz estetycznej. Obecnie współpracuje z włoską kliniką Istituto Flebologico Italiano oraz Royal Medical Center z siedzibą w Doha w Qatarze.