Skip to main content

Odmładzająca moc zabiegu GeneO+

każdy rodzaj ceryW internecie jest wiele informacji dotyczących zabiegów poprawiających kobiecą cerę. Skóra z czasem staje się złuszczona, niedotleniona i popękana, dlatego też rozwój medycyny zapewnia coraz to nowsze sposoby na "odmłodzenie" jej, działające na każdy rodzaj cery. Nie jest tu mowa tylko o markowych produktach takich jak kremy, żele, czy balsamy, ani o "babcinych" metodach z miodem i cukrem.

Innowacja w pielęgnacji

Duże odkrycia medyczne umożliwiają już nie tylko poprawę naszej cery przy użyciu różnych suplementów, ale również odmłodzenie i poprawę jej stanu zdrowotnego. W dzisiejszych czasach mamy dużo większe możliwości. Aparatura medyczna umożliwiła nam korzystanie z wszelkiego rodzaju zabiegów. Można pokusić się o operacje plastyczne lub botox, ale są dostępne także mniej inwazyjne, a zarazem tańsze warianty. Jednym z nich jest zabieg GeneO+, który polega na dostarczeniu skórze substancji odżywczych.

Jak to wszystko działa?

Kapsułka złuszcza zrogowaciałą warstwę naskórka usuwając martwe komórki oraz tworząc miejsce do aplikacji. Następnie łączy się kapsułkę z żelem bogatym w składniki odżywcze, dzięki czemu do skóry wnikają mikropęcherzyki dwutlenku węgla, dochodzi do tak zwanego "efektu Bohra", który polega na wysłaniu dużej ilości tlenu komórek do miejsca zabiegu, co poprawia jej metabolizm, przepływ krwi i daje pożądany efekt odmłodzenia skóry. Cały zabieg trwa ok. 30 minut i jest bezpieczny. Koszt takiego zabiegu waha się w okolicach 200-500 zł, w zależności od obszaru, który ma ten zabieg obejmować. Można się pokusić o twarz, szyję, a nawet biust. Sam zabieg występuje w dwóch wersjach NeoBright i NeoRevive. Ten pierwszy polega na rozjaśnieniu cery, dotlenieniu i odżywieniu, podczas gdy ten drugi ujędrnia i odmładza naszą skórę. Przystąpienie do tego zabiegu nie ma żadnych przeciwwskazań, może z niego skorzystać każda osoba, której zależy na poprawie wyglądu oraz metabolizmu.

dotlenienie i regeneracja skóry

Zalety zabiegu

Warto skorzystać, gdyż dotlenienie i regeneracja skóry poprawiają stan naszego zdrowia i samopoczucia, co więcej zabieg jest potwierdzony klinicznie, a także zbiera pozytywne opinie na forach internetowych. Efekty są natychmiastowe i co najważniejsze, sam zabieg jest naturalny i nieinwazyjny, ponieważ wykorzystuje reakcje fizjologiczne organizmu do usunięcia zmarszczek i odmłodzenia cery. Warto na koniec wspomnieć o tym, że o cerę należy dbać codziennie, gdyż nawet 1000 zabiegów odmładzających nie pomoże, jeśli wystawiamy skórę na niebezpieczne czynniki takie jak promienie UV, dlatego też obok każdego zabiegu, mimo wszystko, polecam kremy chroniące naszą skórę przed wysuszeniem i niekorzystnym wpływem środowiska.